TESLİMAT VE İADE

İADE


Ürün kullanımı gerçekleştirmeden iade hakkı

Qkids’te herhangi bir satınalmadan itibaren 14 gün içerisinde kullanıcıdan kaynaklanan sebeplerle ürüne dair hiçbir kullanım söz konusu olmadığı taktirde, dijital öğrenme platformuna giriş yapılmadığı, seviye tespit testi çözülmediği ve canlı ders rezervasyonunda bulunulmaması halinde kullanıcı başkaca bir şart aranmaksızın ürüne ilişkin ödediği tüm bedeli eksiksiz olarak talep etme hakkına sahiptir. Bu durumda kullanıcı Qkids tarafından yapılacak yönlendirmelere uymak zorundadır.


Çoklu Krediler kalan kredi iade hakkı

Qkids ürün seçenekleri arasında iade sadece “Çoklu Krediler” toplu kredi alımlarında söz konusudur.

Çoklu krediler ürün çeşidinde birim fiyat hesaplaması toplam ürünün bedelinin kredi adedine bölünmesi ile hesap edilemez zira ürün, canlı ders kredileri dışında; dijital öğrenme platformu, mentörlük hizmeti ve destek hizmetlerini içermektedir.
Derse katılımdan bağımsız olarak, rezervasyon için kullanılan her bir kredi 1.12.2021 tarihine kadar 100 ₺ (Yüz Türk Lirası) sayılmak kaydıyla, kullanılan kredi bedelleri mahsup edildikten sonra kalan tutarın iadesi kullanıcı tarafından talep edilebilir, Qkids iade talebini 10 gün içerisinde neticelendirmek zorundadır. Çoklu kredilerde iade talebi gerçekleştiği anda ürün kullanıma kapatılır.


İade aşamasında şirket adına kesilen faturalar için iade tutarı kadar iade faturası kesilmesi talep edilebilir, bu gibi durumlarda Qkids iade faturasının muntazam bir şekilde kendisine teslim edilmemesi durumunda iadeden imtina etme hakkını saklı tutar.